אודותי

קצת על עצמי

 

בסטודיו שלי בקבוץ  שמיר, התמחתי בתכנון אדריכלי, רישוי ועיצוב בבנייה פרטית בגליל העליון. כמי שגדלה בגליל, אוהבת אותו,  את נופיו ואנשיו, אני מכירה ומתחברת לאופי הבניה הכפרי-מודרני שביישובי העמק וההרים המקיפים אותו. אני חייה בנוף הגלילי ומקבלת ממנו השראה בתכנון ובעיצוב. עשרות בתים פרטיים שתכננתי,  נבנו ונבנים כעת בקבוצים ובהרחבות.


אני מכירה היטב את החברה הקיבוצית ואת "שיכוני הוותיקים" אשר נבנו לפני יותר מחצי מאה. ביצעתי כבר עשרות פרויקטים של התאמת בתים ישנים לצרכי משפחות שהתבגרו וביקשו הנגשה ורווחה אישית וגם התאמת הבתים הקטנים למשפחות צעירות שרוצות להרחיב את המשפחה ויחד אתה את הבית. אני אוהבת להתמודד עם מבני ציבור קיבוציים שניטשו ברוח הזמן: גן ילדים בן 70 שנה הסבתי לספריה קיבוצית שוקקת חיים למבוגרים וילדים. "קומונה" שהייתה פעם מחסן בגדים קיבוצי, הסבתי בתכנון נכון  ויצירתי, למשרד עורכי דין פונקציונלי וייצוגי.

 

שקיפות, אכפתיות ונכונות להתמודד עם כל אתגר טכני, אדריכלי ובירוקרטי, הם הקודים שמנחים אותי. יש לי ניסיון רב בעבודה מול פיקוד העורף והועדה המקומית. ואני מגישה בקשות להיתר בניה מתוקתקות וברורות שזוכות להתייחסות מהירה ועניינית. בתהליך התכנון, אני "תופרת" תכנית לכל לקוח לפי רצונות וצרכים אמתיים. בחשיבה יצירתית, פורצת גבולות ועניינית המלווה בהדמיית-תלת ממד וסיור וירטואלי בבית המתוכנן.

 

כאשר נשאל האדריכל הבריטי רומן פוסטר מהן התכונות הנחוצות לתכנון אדריכלי, השיב: "מחשבה חופשית, אנרגיה, נכונות לעבוד קשה, רצון להגיע לפתרונות חדשים ולמתוח גבולות. גם חוש הומור יכול לעזור."

כתובת למשלוח דואר: חדוה סגל, שמיר ד.נ. גליל עליון 12135      |      hedva@shamir.org.il      |      050-579-1265

שלח

*שדה חובה

תודה רבה!

הטופס נשלח בהצלחה.

*שדה חובה​

*שדה חובה​

*שדה חובה

לפרטים והזמנות